• Tectyl 190 Grey 500ml

  0 z 5

  Tectyl 190 Grey – Spray je rozpúšťadlový, čierne zafarbený, antikorózny ochranný prostriedok na báze kaučuku. Je rýchloschnúci a má zvukovo izolačné vlastnosti a dá sa prelakovať. Je odporúčaný na ochranu proti korózii a abrazívnemu poškoďovaniu železných častí a podvozkov áut, nákladných vozidiel, prívesov. Po zaschnutí vytávra čierny, pevný, tuhý film.

  5.60  s DPH
 • Tectyl Bodysafe Wax 600ml

  0 z 5

  Tectyl Bodysafe Wax je rozpúšťadlový, tixotropný, antikorózny ochranný prostriedok na báze vosk/asfalt. Tectyl Bodysafe je vhodný k aplikácii na spodnej časti vozidiel. Tectyl Bodysafe vytvára na povrchu ochranný, pevný, čierny, pružný a odolný film.

  6.30  s DPH
 • Tectyl ML 600ml – bez príslušenstva

  0 z 5

  Tectyl ML je rozpúšťadlový, jantárovo zafarbený antikorózny náter na voskovej báze, ktorý je dodávaný v spreji. Má dobré vodou vytesňujúce vlastnoti a dobrú peneráciu, takže je veľmi vhodný ako atikorózny ochranný prostriedok na vnútornú stranu dverí a cestných dutých častí automobilov a podobných pohyblivých zariadení. Po zaschnutí vytvára jantárovo zafarbený, voskový, polopevný priesvitný film. Produkt sa dodáva s príslušenstvom, ktoré slúži na ľahšiu aplikáciu.

  7.00  s DPH
 • Valvoline TECTYL 506 20L

  0 z 5

  TECTYL 506

  Rozpúšťadlový, univerzálny, antikorózny náter na voskovej báze. Je vynikajúcí pre dlhodobú ochranu kovových povrchov proti korózii ako pri vnútornej, tak vonkajšej expozícii a pri domácej aj medzinárodnej preprave strojov, obrábacích zariadení/ náradia, dielcov, potrubia a náhradných dielcov.

  195.00  s DPH
 • Valvoline TECTYL ML 600ml

  0 z 5

  Rozpúšťadlový, jantárovo zafarbený, antikorózny náter na voskovejé bázi, který je dodáván ve spreji. Má dobré vodu-vytěsňujúce vlastnosti a dobrú penetráciu, takže je veľmi vhodný ako antikorózny ochranný prostredok na vnútornej strane dverí a ostatných dutých častí automobilov a podobných pohyblivých zariadení.

  7.20  s DPH
 • Valvoline TECTYL Multipurpose 506 WD

  0 z 5

  VALVOLINE TECTYL MULTI PURPOSE 506 je rozpúšťadlový antikorózny ochranný prostriedok vhodný pre automobily, lode, priemyselné aj domáce využitie. Poskytuje dlhodobú antikoróznu ochranu vďaka vodu-odpudzujúcemu priesvitnému voskovému povlaku.

  4.94  s DPH