O nás

Spoločnosť FORMULA GT s.r.o. začínala svoju obchodnú činnosť na základe dlhoročnej skúsenosti, spolupráce s renomovanou nadnárodnou olejárskou spoločnosťou PRISTA OIL EAD, založeného v roku 1993 a predajom kvalitných olejov a mazív tejto značky.
Ponúka svojim stálym a potencionálnym zákazníkom kompletný sortiment olejov a mazív, pre širokú škálu odvetví, ako agrosektor, priemysel, nákladná aj osobná doprava. Disponuje kvalitným obchodným tímom s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v predaji olejov a mazív.
Vychádza z praktických poznatkov obchodného zastúpenia renomovaných značiek , ak napr. VALVOLINE a TEXACO, ktoré aj v súčasnosti ponúka.
Na základe prejavenej potreby od svojich zákazníkov rozšírila spoločnosť svoje portfólio aj o renomované značky olejov ako CASTROLSHELL, MOBIL  a TOTAL, prípadne aj SELENIAURANIA.

Spoločnosť FORMULA GT s.r.o., sa stala aj významným partnerom, distribútorom pre spoločnosť Gazpromneft Lubricants Ltd. na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu širokého spektra motorových, prevodových, hydraulických a priemyselných olejov a mazív v ročnom objeme  cca 450 tisíc ton. Táto spoločnosť je certifikovaná na požiadavky noriem : ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007. Keďže má jedinečnú základňu zdrojov, vytýčila si úlohu stať sa v priebehu najbližších rokov lídrom v oblasti technológií, marketingu a servisu nielen na rsukom trhu, ale aj v Európe a krajinách SNŠ.

Firma v záujme komplexnosti ponúka svojim zákazníkom aj predaj kvalitných autobatérií MONBAT, a to formou veľkoobchodu, regionálnym distribútorom, ako aj maloobchodu, konečným spotrebiteľom.

Spoločnosť FORMULA GT s.r.o. má za cieľ ponúknuť svojim obchodným partnerom komplexné a kvalitné poskytovanie služieb v oblasti distribúcie olejov, mazív a akumulátorov, ktoré vedú k spokojnosti svojich zákazníkov. Ponúka im pomoc pri výbere najoptimálnejšieho riešenia pomeru kvalita – cena, s akceptovaním priania zákazníka. Ponúka a zabezpečuje okamžitú dostupnosť k objednaným produktom nie len na Juhu Slovenska, ale aj prostredníctvom dohodnutej dopravy do celého Slovenska.